VS TRAVEL cestovní agentura s.r.o.

ID: 174470

Hotel Frégate Island Private *****

Termín: 06.09. (Po) - 15.09. (St) 2021

Délka pobytu: 10 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Plná penze

Cena: 368 690 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Oddělený, ale ne mimo tento svět. Vzácný, ale ne nedosažitelný. Křehký, ale ne nedotknutelný. To je soukromý ostrov Frégate vyznačující se svou přirozenou krásou. Nachází se čtyři stupně jižně od rovníku. Vybavení: K vybavení resortu patří 16 standardních vilek a jedna prezidentská vila, sedm různých pláží s jemným bílým pískem a křišťálově čistou vodou, jachtařský klub s barem, biliárem a terasou, je dále vybaven několika plachetnicemi a motorovými čluny. Dále exkluzivní butik s nabídkou značkové módy, doplňků a šperků, restaurace nabízející jak místní tak mezinárodní kuchyni, knihovna, muzeum, kaple. Ubytování: Možnost ubytování ve vilkách s jednou nebo dvěma ložnicemi, k jejichž vybavení patří ložnice, obývací pokoj, vlastní sociální zařízení, venkovní sprcha, terasa s privátním bazénem, jacuzzi, telefon, WI-FI, TV, DVD, klimatizace, vysoušeč vlasů, trezor, minibar, soukromý pokojový servis. Stravování: Stravování je zajištěno formou rozšířené plné penze. láž: Na ostrově se nachází sedm různých soukromých pláží s jemným bílým pískem a tyrkysovou, křišťálově čistou vodou. Sport a zábava: V okolí hotelu možnost potápění, šnorchlování, jachtingu a rybaření, dále jsou k dispozici tenisové kurty, hřiště na badminton, volejbal, posilovna, horolezecká stěna, stezky pro kola a jogging .
Vybavení
K vybavení resortu patří 16 standardních vilek a jedna prezidentská vila, sedm různých pláží s jemným bílým pískem a křišťálově čistou vodou, jachtařský klub s barem, biliárem a terasou, je dále vybaven několika plachetnicemi a motorovými čluny. Dále exkluzivní butik s nabídkou značkové módy, doplňků a šperků, restaurace nabízející jak místní tak mezinárodní kuchyni, knihovna, muzeum, kaple. Ubytování: Možnost ubytování ve vilkách s jednou nebo dvěma ložnicemi, k jejichž vybavení patří ložnice, obývací pokoj, vlastní sociální zařízení, venkovní sprcha, terasa s privátním bazénem, jacuzzi, telefon, WI-FI, TV, DVD, klimatizace, vysoušeč vlasů, trezor, minibar, soukromý pokojový servis. Stravování: Stravování je zajištěno formou rozšířené plné penze. Pláž: Na ostrově se nachází sedm různých soukromých pláží s jemným bílým pískem a tyrkysovou, křišťálově čistou vodou. Sport a zábava: V okolí hotelu možnost potápění, šnorchlování, jachtingu a rybaření, dále jsou k dispozici tenisové kurty, hřiště na badminton, volejbal, posilovna, horolezecká stěna, stezky pro kola a jogging .
Ubytování
Možnost ubytování ve vilkách s jednou nebo dvěma ložnicemi, k jejichž vybavení patří ložnice, obývací pokoj, vlastní sociální zařízení, venkovní sprcha, terasa s privátním bazénem, jacuzzi, telefon, WI-FI, TV, DVD, klimatizace, vysoušeč vlasů, trezor, minibar, soukromý pokojový servis. Stravování: Stravování je zajištěno formou rozšířené plné penze. Pláž: Na ostrově se nachází sedm různých soukromých pláží s jemným bílým pískem a tyrkysovou, křišťálově čistou vodou. Sport a zábava: V okolí hotelu možnost potápění, šnorchlování, jachtingu a rybaření, dále jsou k dispozici tenisové kurty, hřiště na badminton, volejbal, posilovna, horolezecká stěna, stezky pro kola a jogging .
Stravování
Stravování je zajištěno formou rozšířené plné penze. Pláž: Na ostrově se nachází sedm různých soukromých pláží s jemným bílým pískem a tyrkysovou, křišťálově čistou vodou. Sport a zábava: V okolí hotelu možnost potápění, šnorchlování, jachtingu a rybaření, dále jsou k dispozici tenisové kurty, hřiště na badminton, volejbal, posilovna, horolezecká stěna, stezky pro kola a jogging .
Pláž
Na ostrově se nachází sedm různých soukromých pláží s jemným bílým pískem a tyrkysovou, křišťálově čistou vodou. Sport a zábava: V okolí hotelu možnost potápění, šnorchlování, jachtingu a rybaření, dále jsou k dispozici tenisové kurty, hřiště na badminton, volejbal, posilovna, horolezecká stěna, stezky pro kola a jogging .
Sport a zábava
V okolí hotelu možnost potápění, šnorchlování, jachtingu a rybaření, dále jsou k dispozici tenisové kurty, hřiště na badminton, volejbal, posilovna, horolezecká stěna, stezky pro kola a jogging .
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu Seychely:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň případně dalšího letiště) - Seychely.

2.den - přílet na Seychely, transfer do hotelu, ubytování. Volný program.

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Seychel do Prahy (Vídně)

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na Seychely - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Z důvodu návaznosti letů může být do programu zahrnuta noc na hlavním ostrově Mahé, nebo bude potřeba připlatit privátní let.
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Seychely, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- anglicky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
29.07. (Čt) - 07.08. (So) 2021 - 10 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Plná penze
Letecky/Praha
-Last minute371 390 Kč
Vybrat termín
29.07. (Čt) - 10.08. (Út) 2021 - 13 dní, 10 nocí
Dospělá osoba
Plná penze
Letecky/Praha
-Last minute540 590 Kč
Vybrat termín
29.07. (Čt) - 12.08. (Čt) 2021 - 15 dní, 12 nocí
Dospělá osoba
Plná penze
Letecky/Praha
-Last minute593 890 Kč
Vybrat termín
30.07. (Pá) - 08.08. (Ne) 2021 - 10 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Plná penze
Letecky/Praha
-Last minute373 190 Kč
Vybrat termín
30.07. (Pá) - 11.08. (St) 2021 - 13 dní, 10 nocí
Dospělá osoba
Plná penze
Letecky/Praha
-Last minute543 190 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

1. z 1 hotelů v Fregate Island

Vynikající
116
Velmi dobré
6
Průměrné
6
Špatné
5
Příšerné
2
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Magical !!
Simply Magical place ! Stunning Nature combined with exclusive top range premium Hospitality. If you like perfection then you will find it all there on this beautiful island. I would recommend this... celá recenze s možností překladu
O5268YLmichaelg, 06:00 21.10.2020
Piece of Paradise
Frégate is such a magical island and the epitome of a dream place. You’ll get enchantend the moment you set the feet on her. We arrived by helicopter, which is the most convenient way and of course... celá recenze s možností překladu
MichaelaReisser, Abstatt, Německo, 09:27 04.05.2020
Beaches for photos not swimming , not great for kids, tired/dated
I will start with the usual “we’ve been to many exclusive places around the world” routine...and this really is very true in our case. We have an enormous amount of comparison points. Aman Resorts... celá recenze s možností překladu
mjh111965, 02:30 01.11.2019
Informace o zájezdu
ZeměSeychely
Místoostrov Fregate
HotelFregate Island Private
Dospělá osoba
Termín07.09.2021 - 14.09.2021 - s dopravou 06.09.2021 - 15.09.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...