VS TRAVEL cestovní agentura s.r.o.

ID: 771169

Za krásami Tyrolska a Vorarlberska ***

Termín: 11.09. (So) - 15.09. (St) 2021

Délka pobytu: 5 dní, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 6 559 Kč

Harmonogram
1. den: V ranních hodinách odjezd z Prahy do Rakouska kolem Lince, Mondsee a Salzburgu k návštěvě Herrenchiemsee – jednoho z nejkrásnějších zámků Ludvíka II. Bavorského, který leží na ostrově v jezeře Chiemsee. Dále pokračujeme kolem Innsbrucku do Ischglu, malebného horského střediska situovaného v údolí Paznaun, na pomezí Tyrolska a Švýcarska. Ubytování v okolí Ischglu, večeře, Nocleh. 2. den: Po snídani odjezd k vysokohorské přehradě Silvretta ležící na rozvodí mezi Innem a Rýnem. Možnost nenáročné turistiky (přehradní jezero se dá obejít za 2 hodiny pohodlné chůze). Dále pokračujeme nádherným Montafonským údolím se zastávkou v malebném Bartholomäberg, nejstarším osídleném místě údolí, kterému vévodí krásný kostel s historickými varhanami a cenným vyřezávaným oltářem. Na zpáteční cestě projedeme slavnou Arlberskou silnicí postavenou za vlády Josefa II. se zastávkou na vrcholu Arlberského průsmyku. Návrat do hotelu, večeře, nocleh. 3. den: Po snídani Arlberským tunelem dojedeme k Brandnertalu, romantickému a našimi turisty zatím neobjevenému údolí na tyrolsko-švýcarském pomezí. Vyjedeme do střediskové obce Brand, odkud vysokohorskou vyhlídkovou silnicí pokračujeme do výšky 1565 m n.m. k Schattenlagalmalm a dále lanovkou do výšky 1970 m n.m. k Lünersee, nejvýše položenému přírodnímu jezeru Rakouska, ležícímu v kouzelném skalním kotli. V odpoledních hodinách pokračujeme do hlavního města Vorarlberska Bregenzu, ležícímu na břehu Bodamského jezera. Možnost vyhlídkové jízdy lodí po jezeře. V podvečerních hodinách návrat do místa ubytování, večeře, nocleh.  4. den: Snídaně. Sportovně založenější hosté jistě využijí možnosti pěších horských výletů. Přímo z Ischglu vede lanovka k vysokohorským terénům v oblasti Idalpe, kde je rovněž řada zajímavých a nenáročných pěších výletů, v letních měsících je též možno soustavou propojených lanových drah navštívit i bezcelní švýcarskou zónu Samnaun. V oblasti je řada horských chat s typickou vysokou kvalitou tyrolského pohostinství. Odjezd zpět do ČR. 5. den: Návrat v ranních hodinách.
V ceně zahrnuto
• dopravu autokarem • 3 noclehy v hotelu *** s polopenzí • služby průvodce • letní karta Silvretta Card zahrnující vybrané místní lanovky, autobusy a vstupy do bazénů a muzeí ve střediscích Ischgl-Galtür-Kappl • pojištění dle zák. č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: • vstupy a lanovky cca 50 EUR
Abstrakt

Chiemsee | Ischgl | Silvretta | Montafon | Samnaun | Lünersee | Bregenz | Bodamské jezero

Nástupní místa:
MORAVA*, Praha, Písek, České Budějovice

*MORAVA - zdarma jízdenka ČD - více u prodejce

Doplňující informace
Fakultativní služby: příplatek za jednolůžkový pokoj 1990 Kč
příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250 Kč Informace: Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Minimální počet účastníků zájezdu je 35 osob.
Výhody
ubytování v hotelu s polopenzí - lanovky v oblasti Ischgl v létě zdarma
11.09. (So) - 15.09. (St) 2021 - 5 dní, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj - Polopenze - odjezd: České Budějovice - dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-Last minute6 559 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoRakousko
HotelZa krásami Tyrolska a Vorarlberska
Dvoulůžkový pokoj - Polopenze - odjezd: Praha - Hlavní nádraží - dospělá osoba
Termín11.09.2021 - 14.09.2021 - s dopravou 11.09.2021 - 15.09.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Vytvářím objednávku...