VS TRAVEL cestovní agentura s.r.o.

ID: 1044008

Termín: 14.09. (Čt) - 17.09. (Ne) 2023

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 6 340 Kč

Poloha
Synonymem západních Čech je lázeňský trojúhelník Karlovy Vary – Mariánské lázně – Františkovy lázně, který se pyšní největším výskytem minerálních a termálních pramenů a unikátními památkami. Během poznávacího zájezdu navštívíme karlovarský pramen Vřídlo, poslechneme si zpívající fontánu v Mariánských lázních a prohlédneme si půvabné empírové a klasicistní budovy a kolonádu se známou sochou Františka ve stejnojmenných lázních.

Hrad Loket – Bečov nad Teplou – Mariánské Lázně – Lázně Kynžvart – Cheb – Františkovy Lázně – Karlovy Vary
Ubytování
Hotel *** na okraji Mariánských Lázní nabízí 2lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, TV/SAT, WiFi zdarma, chladničkou a vysoušečem vlasů. Hotelovým hostům je k dispozici relaxační bazén, solná jeskyně, relaxačně-rehabilitační centrum a výtah.
Program
1. den zájezdu
V ranních hodinách odjezd do západních Čech. Před příjezdem do Mariánských lázní navštívíme královský hrad LOKET. Hrad i přilehlé starobylé městečko trůni na skalnatém ostrohu v meandru řeky Ohře. Jako malý chlapec byl na hradě vězněn budoucí císař Karel IV. K čemu tento mohutný hrad sloužil následně zjistíme během jeho prohlídky. Ubytování v hotelu v Mariánských lázních.

2. den zájezdu
Po snídani půldenní výlet na středověký hrad a zámek BEČOV NAD TEPLOU. Barokní zámek skrývá ve svých zdech jeden z nejcennějších národních pokladů – relikviář sv. Maura. Odpoledne poznávání centra MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ – historické lázeňské domy, novobyzantský kostel Nanebevzetí P. Marie, Zpívající fontána. Z centra Mariánských Lázní výjezd lanovkou k Parku Boheminium, s dokonalými miniaturami nejvýznamnějších českých památek. Večer návrat do hotelu.

3. den zájezdu
Dopoledne LÁZNĚ KYNŽVART. Lázně byly od počátku 17. stol. majetkem rakouského rodu Metternichů a svou krásou měly konkurovat Mariánským Lázním. V době kancléře Václava Lothara Metternicha hostil zdejší honosný zámek Kynžvart nejednu korunovanou hlavu tehdejší Evropy. Dnes jsou v zámku vystaveny umělecké předměty, zbraně, a především pak kuriozity ze sbírek kancléře Metternicha. Unikátní je rovněž rozsáhlý zámecký park s půvabnými rybníky a romantickými stavbami a pavilony. Odpoledne město CHEB, kde svůj život neslaně skončil Albrecht z Valdštejna. Románský Chebský hrad s Černou věží je jediným zástupcem císařských falcí na našem území. Skutečnou perlou historického centra města je komplex unikátních středověkých domů na náměstí krále Jiřího z Poděbrad nebo kostel sv. Mikuláše z počátku 13. stol. Den zakončí příjemná procházka, v zeleni utopených FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍCH. Symbolem lázní je soška nahého Františka, o které se traduje, že žena, která se dotkne jeho levého palce nohy do roka a do dne otěhotní. Večer návrat do hotelu.

4. den zájezdu
Po snídani odjezd na prohlídku KARLOVÝCH VARŮ. Jeho historické stavby, lázeňské domy a kolonáda tvoří jedinečnou městskou památkovou rezervaci. Možnost návštěvy sklárny Moser nebo muzea Becherovky. Lanovkou výjezd na rozhlednu Diana nad Grandhotelem Pupp a prohlídka Motýlího domu. Opět lanovkou návrat do centra Karlových Varů a odjezd domů. Předpokládaný návrat do Prahy večer (cca 19:00 hod) a následná cesta dle objednaných nástupních míst.
Cena zahrnuje
  • dopravu klim. busem, 
  • 3x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 
  • 3x polopenzi (snídaně formou bufetu, večeře)
  • vstup do bazénu, 
  • průvodce CK
Cena nezahrnuje
  • vstupné, rekreační poplatek, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Fakultativní příplatek
  • 1lůž. pokoj 1100 Kč
  • pojištění storna zájezdu 120 Kč 
Nástupní místa
14.09. - 17.09. A + Ostrava (+700)
Přehled nástupních míst najdete ZDE.
Sleva

SLEVA 55+ ze základní ceny 3%

14.09. (Čt) - 17.09. (Ne) 2023 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Doobsazení pro muže další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-6 340 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoČeská republika
HotelZÁPADNÍ ČECHY
Dvoulůžkový pokoj
Termín14.09.2023 - 17.09.2023
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Vytvářím objednávku...