VS TRAVEL cestovní agentura s.r.o.

ID: 917934

Termín: 18.08. (St) - 22.08. (Ne) 2021

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 6 290 Kč

Harmonogram
1. den: V ranních hodinách odjezd z nástupních míst. První zastávka v Chýnovské jeskyni (národní přírodní památka) - možnost prohlídky. Návštěva města Tábor neodmyslitelně spjatého s husity -Táborská radnice, Husitské muzeum, Žižkovo náměstí, Bechyňská brána a věž Kotnov. Individuální volno k procházce, návštěvě muzea čokolády a marcipánu či středověkého podzemí. Odjezd na ubytování do malebného Českého Krumlova.
2. den: Po snídani prohlídka města – hlavní ozdobou Českého Krumlova je hrad a zámek s nádhernou věží, o níž spisovatel Karel Čapek tvrdil, že je "nejvěžovatější" ze všech věží, které poznal. Kostel sv. Víta, Medvědárium (medvědi se zde chovají od dob posledních Rožmberků), lapidárium, Plášťový most a zámecká zahrada s unikátním přírodním divadlem s otáčivým hledištěm. Individuální volno lze využít k návštěvě hradního muzea, zrcadlového labyrintu, Grafitového dolu, voroplavbě nebo jiných turistických atrakcí. Nevyšší hora Blanského lesa – Kleť. Na vrchol ve výši 1084 m.n.m. jezdí sedačková lanovka. Možnost návštěvy Josefovy věže (nejstarší kamenné rozhledny v Čechách) nebo občerstvení v roubené horské chatě. Zastávka u kláštera Zlatá Koruna – jeden z nejcennějších komplexů gotické architektury ve střední Evropě. Pokračování do lázeňského města Třeboň s unikátně zachovalým historickým jádrem – Státní zámek Třeboň, Masarykovo náměstí, radnice, Schwarzenberská hrobka v anglickém parku, rybník Svět… Individuální volno. Návrat na ubytování.
3. den: Po snídaní přejezd do Českých Budějovic, které leží na soutoku řek Vltavy a Malše. Zde uvidíme největší čtvercové náměstí v Česku a jedno z největších v Evropě. Ve středu náměstí stojí barokní Samsonova kašna i pověstmi opředený bludný kámen, na okraji se tyčí jedinečná gotická Černá věž. Pokračování do Hluboké nad Vltavou, kde navštívíme jeden z nejvyhledávanějších zámků naší země -Státní zámek Hluboká- významný romantický areál s rozlehlou zahradu.Volno k prohlídce zámku či návštěvě Alšovi jihočeské galerie. Prohlídka pivovaru s ochutnávkou (Protivín nebo Strakonice). Odjezd na ubytování do královského města Písku pyšnícím se nejstarším kamenným mostem v ČR. Nocleh.
4. den: Po snídani odjezd k vodnímu zámku Blatná - oblíbenou atrakcí zámeckého parku je početné stádo daňků skvrnitých, kteří se zde volně pasou, stejně jako hejno pávů. Pokračování k návštěvě perly mezi českými památkovými objekty - gotický, renesančně upravený zámek Orlík. Volno k prohlídce hradu nebo k procházce rozlehlým anglickým parkem s novogotickou Schwarzenberskou hrobkou. Panoramatická plavba po největší nádrži v České republice - Orlické přehradě na Zvíkov. Zachovalý královských hrad z doby posledních Přemyslovců nabízející výhled na soutok Otavy a Vltavy. Poté zastávka v jednom z nejstarších minipivovarů v Česku – Pivovarský dvůr Zvíkov, možnost ochutnat některé z tradičních piv plzeňského typu i svrchně kvašených speciálů. Odjezd na ubytování.
5. den: Po snídani volno k prohlídce Písku. Procházka Putimskou branou, kolem hradeb podél zlatonosné řeky Otavy a po nábřeží (v některých měsících nábřeží zdobí sochy z písku). Odjezd do Temelína - elektrárna s největším instalovaným výkonem v Česku (prohlídku expozice a program v kinosále). Další zastávka Červená Lhota – jeden z nejkrásnějších „pohádkových“ zámkům v České republice, volno. Odjezd domů.
V ceně zahrnuto
• dopravu autokarem  
• 4 noclehy v hotelu*** se snídaní  (2 noci v Českém Krumově, 2 noci v Písku)
• plavba lodí Orlík - Zvíkov
• prohlídka pivovaru s ochutnávkou 
• ubytovací taxu 
• průvodce po dobu zájezdu 
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Abstrakt

Chýnov | Tábor | Třeboň | České Budějovice | Kleť | Český Krumlov | Zlatá Koruna | Písek | Blatná | Orlík | Zvíkov | Temelín | Hluboká | Červená Lhota

Nástupní místa:
Trasa 1: Ostrava, Frýdek-Místek, Olomouc, Prostějov, Brno, Jihlava (23.6.-27.6.2021/ 8.9.-12.9.2021)
Trasa 2: Liberec, Mladá Boleslav, Praha (14.7.-18.7.2021)
Trasa 3: Zlín, Kroměříž, Vyškov, Brno, Jihlava (18.8.-22.8.2021)

18.08. (St) - 22.08. (Ne) 2021 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj - snídaně - odjezd: Brno - dospělá osoba další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-Last minute6 290 Kč
Vybrat termín
08.09. (St) - 12.09. (Ne) 2021 - 5 dní, 4 noci
Dvoulůžkový pokoj - snídaně - odjezd: Brno - dospělá osoba další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-3%Last minute6 299 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoČeská republika
HotelDO SRDCE JIŽNÍCH ČECH
Dvoulůžkový pokoj - snídaně - odjezd: Zlín - dospělá osoba
Termín18.08.2021 - 22.08.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Vytvářím objednávku...