VS TRAVEL cestovní agentura s.r.o.

ID: 980978

Termín: 11.09. (So) - 18.09. (So) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 4 990 Kč

Poloha
Tuto vilku najdete v první řadě u moře ve středisku Crikvenica přímo u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Poloha je ideální pro rodinnou dovolenou s malými dětmi.
Na pláži jsou dětem k dispozici prolézačky, trampolíny, vodní hrad, z vodních sportů, např. vodní lyže, wakeboard, paragliding, plachtění, potápění, tenisové kurty, hřiště na volejbal, basketbal a adrenalinový park. Od pláže dělí vilu jednosměrná místní komunikace, která se v podvečer mění v bezpečnou pěší zónu, na jejíž promenádě najdete množství obchůdků, restaurací, cukráren a dalších atraktivit. Promenáda Vás směrem na jih dovede po 15-20 minutách na místní trh a do přístavu v centru města. Pokud se vydáte směrem na sever, i zde narazíte na restaurace, zmrzlinu, bary, trampolíny a nafukovací atrakce pro děti a pokud půjdete na delší procházku, lze dojít až na známý poloostrov Kačjak. Pokud půjdete s dětmi, je možné tuto delší procházku absolvovat místním vláčkem „na kolech“.
Ubytování
Objekt disponuje celkem dvanácti dvoulůžkovými klimatizovanými pokoji s možností jedné či dvou přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, Wi-Fi, TV a klimatizací. Většina pokojů má balkon s postranním či čelním výhledem na moře.
1. patro
Pokoj č. 1 s balkonem – dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek. V pokoji je manželská postel a palanda. Pokoj má k dispozici velký balkon s bočním výhledem na moře.

Pokoj č. 2 s balkonem – dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek. V pokoji je manželská postel a palanda. K dispozici je menší balkon orientovaný na mořskou stranu.

Pokoj č. 3 s balkonem – dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek. V pokoji je manželská postel a přistýlky jsou řešeny formou rozkládací pohovky. Pokoj má k dispozici velký balkon orientovaný na mořskou stranu.


Pokoj č. 4 s balkonem – třílůžkový pokoj. V pokoji je manželská postel
a jedno pevné lůžko. Balkon je orientovaný na mořskou stranu.

Pokoj č. 5 s balkonem – dvoulůžkový pokoj. Pokoj má k dispozici malý balkon s bočním výhledem na moře

Pokoj č. 6 – dvoulůžkový pokoj. Tento pokoj nemá k dispozici balkon.

2. patro
Pokoj č. 7 s balkonem – dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek. V pokoji je manželská postel a palanda. Pokoj má k dispozici velký balkon s bočním výhledem na moře.

Pokoj č. 8 s balkonem – dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek. V pokoji je manželská postel a palanda. K dispozici je menší balkon orientovaný na mořskou stranu.

Pokoj č. 9 s balkonem – dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek. V pokoji je manželská postel a přistýlky jsou řešeny formou rozkládací pohovky. Pokoj má k dispozici velký balkon orientovaný na mořskou stranu.

Pokoj č. 10 s balkonem – třílůžkový pokoj. V pokoji je manželská postel
a jedno pevné lůžko. Balkon je orientovaný na mořskou stranu.

Pokoj č. 11 s balkonem – dvoulůžkový pokoj. Pokoj má k dispozici malý balkon s bočním výhledem na moře.

Pokoj č. 12 – dvoulůžkový pokoj. Tento pokoj nemá k dispozici balkon.
Stravování
polopenze v restauraci penzionu Mudražija, který je 30 m za vilou Silvija: snídaně formou švédských stolů – 3 druhy salámu, jogurt, müsli, džem, máslo, cereálie, mléko, čaj, káva, kakao, vejce na několik způsobů. Večeře je formou švédských stolů, 4 druhy jídla, u večeře je k dispozici pitná voda.
Slevy
dítě na 1. přistýlce do 12,99 let je zdarma, příplatek balkon moře 500 Kč/pokoj/pobyt,
doprava 2 290 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 1 990 Kč
Vybavení a služby
Vila je vybavena recepcí a venkovním posezením. V prvním a druhém patře je vždy umístěna velká lednice, kterou mohou hosté společně využívat. Pokud chtějí klienti do pokoje vlastní ledničku, je možné si ji zapůjčit u naší delegátky v přízemí objektu za 3 EUR/den.
Doprava
vlastní, možnost autobusové dopravy za příplatek 2 290 Kč
Výhody a nevýhody

Standardní ubytování pro nenáročné klienty přímo u moře, možnost ubytování pro skupiny

Další informace
MOŽNOSTI VÝLETŮ:
pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety lodí a autobusem, např. do národního parku Plitvická jezera, Zavižan či Postojna jama, dále na ostrov Krk do městečka Baška či Vrbnik, fish picnic atd. Více informací o výletech poskytne náš delegát, který je na místě po celou dobu pobytu.
Poloha
Město Crikvenica je oblíbené turistické letovisko v severní části Chorvatska, na pobřeží Kvarnerského zálivu Jadranského moře, 25 km jihovýchodně od Rijeky, při ústí řeky Dubračina, jejíž nánosy písku vytvořily věhlasnou starou crikvenickou pláž. Celé město je ve skutečnosti riviéra. Skládá se ze čtyř částí v pořadí od severu k jihu Jadranovo, Dramalj, Crikvenica a Selce. Název města Crikvenica pochází z chorvatského crkva, což znamená kostel, podle zdejšího klášterního kostela, který založil Nikola Frankopan v roce 1412. Letovisko je chráněné ze severovýchodu malebným pohořím Velké Kapely a je zde příjemné mírné podnebí. Crikvenica je čisté upravené město s krásnou dlouhou přímořskou promenádou, plnou zeleně.
30.07. (Pá) - 08.08. (Ne) 2021 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1. a 2. lůžko
Polopenze
Autobus
-Last minute9 990 Kč
Vybrat termín
31.07. (So) - 07.08. (So) 2021 - 8 dní, 7 nocí
dospělá osoba na přistýlce další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-6 590 Kč
Vybrat termín
07.08. (So) - 14.08. (So) 2021 - 8 dní, 7 nocí
dospělá osoba na přistýlce další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-6 590 Kč
Vybrat termín
14.08. (So) - 21.08. (So) 2021 - 8 dní, 7 nocí
dospělá osoba na přistýlce další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-6 590 Kč
Vybrat termín
21.08. (So) - 28.08. (So) 2021 - 8 dní, 7 nocí
dospělá osoba na přistýlce další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-6 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměChorvatsko
MístoCrikvenica
HotelVila SILVIJA
dospělá osoba na přistýlce
Termín11.09.2021 - 18.09.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK A.Ša s.r.o. IČO: 01638114
Vytvářím objednávku...